У порівнянні з минулим роком, будівельні матеріали подорожчали в середньому на 15%. А за словами фахівців, мінімалізм – чудове вирішення проблеми з витратами. Адже не потрібно буде витрачати великі суми на елементи оздоблення.

Застосування простих матеріалів. Тобто, однотонні поверхні стін зменшать кількість використаного матеріалу і зменшать відходи,
— зазначає інженер-будівельник компанії "Час ремонту" Микола Загоруйко.

Попри зростання цін, замовлень на ремонти не поменшало. Здебільшого капітальний ремонт роблять у новеньких багатоповерхівках. В середньому це обходиться від півтори тисячі гривень за квадратний метр. В цю суму входить робота всіх спеціалістів та вартість матеріалів.

Якщо ж такі капітальні зміни не потрібні, то просто переклеїти шпалери або пошпаклювати стіни обійдеться від 450 гривень за квадрат. Косметичний ремонт – від 250 гривень.

Ціна коливатиметься залежно від складності роботи та вартості матеріалів. Все частіше замовники обирають будматеріали, сантехніку та електрику українського виробництва. Якість не гірша, а придбати їх можна на 20-30% дешевше.

Читайте також: Як правильно перепланувати квартиру