Вдень солдати і мирні мешканці спокійно купують продукти в одному магазині і навіть не помічають, що перебувають в епіцентрі бойових дій. Але з приходом ночі ситуація змінюється кардинально – шквальні обстріли не стихають всю ніч.

Бійці батальйону спецпризначення ЗСУ "Донбас-Україна" на передових позиціях у Мар'їнці перебувають вже понад два місяці. Запеклі бої тут точаться чи не щоночі та обіцяних бойових виплат хлопці не отримують.

Читайте також: Як виживають люди на передовій: ексклюзивний репортаж з Авдіївки

Сепаратисти постійно змінюють тактику ведення бою, розповідають солдати. Спочатку ворог посилав сюди диверсійні групи, потім намагався штурмувати наші позиції невеликими групами, а тепер бойовики збільшили відстань, з якої ведуть обстріли.

Більшість бійців батальйону – вихідці з Донбасу, дім багатьох – на окупованих територіях. Хоч кінця цій війні поки не видно, хлопці все одно вірять – згодом повернуться додому. Віри в перемогу бійці не втрачають. Поки вони тут, то в мирі живуть їхні родини у тилу.

Нагадаємо, сьогодні, 10 серпня, бойовики обстріляли мирних мешканців у прифронтовій Мар'їнці. Один зі снарядів влучив у будинок, внаслідок обстрілу поранено двох дітей.