Чарлі Шин

У 2010 році він став найбільш високооплачуваним актором світу. За один епізод у комедійному серіалі "Два з половиною чоловіки" йому платили майже 2 мільйони доларів. Проте, рік тому Чарлі Шин - любитель розваг та жінок – у прямому ефірі одного з американських телеканалів зізнався, що у нього СНІД.

Зараз актор веде скромне життя і займається просвітництвом. Цього літа знявся у соціальній рекламі, яка закликає використовувати презервативи.

Кріс Сміт

6 років тому колишній міністр культури Великобританії Кріс Сміт шокував увесь світ. Він зізнався, що уже 17 років живе із ВІЛ. Таємницю тримав упродовж майже всієї політичної кар'єри. Своїм зізнанням британець хотів підтримати тих, у кого така ж проблема, аби люди не жили з відчуттям страху і сорому.

Читайте також: Відкрито позитивні: як живуть діти, що не приховують ВІЛ

Завдяки вчасно призначеній терапії та правильного режиму Кріс Сміт залишається у формі по сьогодні.

Айзек Азімов

Він – майстер наукової фантастики, професор біохімії, популяризатор науки. Улюбленець багатьох Айзек Азімов заразився ВІЛ, коли йому було 63. Письменнику робили операцію на серці.

Вірус потрапив в організм через донорську кров. Азімов не афішував цієї інформації, аби не сіяти паніку серед численних шанувальників. При цьому за 9 років життя з діагнозом, він видав більше двох десятків книг.

Читайте також: До дня боротьби зі СНІДом: де в Україні можна буде пройти безкоштовне обстеження

Джіа Каранджі

Джіа Каранджі зробила блискучу модельну кар'єру. Її злет був неймовірно стрімким. Подіуми, обкладинки відомих журналів, контракти. І водночас постійна самотність.

Джіа підсіла на наркотики. Кинути не вдавалось. Уже згодом лікарі виявили СНІД. Супермодель померла у 26 років. Про неї зняли фільм з Анджеліною Джолі у головній ролі. Стрічка "Джіа" стала однією із кращих у кар'єрі актриси.