Ці авто стали іконою моди та стилю. Світові знаменитості віддавна демонструють свою любов до марки. Австралійська співачка Кайлі Міноуг та американський хіп-хоп виконавець Рік Росс оспівали Aston Martin у своїх хітах, які досягали вершин у світових чартах.

Легендарна годинникова мануфактура Jaeger-LeCoultre присвятила Aston Martin окрему лінійку годинників, а компанія Nike випустила спеціальну колекцію кросівок у крокодилячій шкірі.

Більшість моделей авто ручного збирання. Кожен Aston Martin має свою бронзову табличку, на якій викарбувано ім'я людини, відповідальної за конкретний екземпляр.

Найбажаніші моделі Aston Martin красуються в гаражах іменитих автолюбителів. Колишня зірка футбольного клубу "Барселона" Самюель Ето'о свого часу не пошкодував за ексклюзивну модель One-77 майже 1 мільйон 800 тисяч доларів.

Якщо вже говорити про зіркових власників Aston Martin, варто зауважити, що ця машина й сама стала кінозіркою. Aston Martin – улюблена марка уславленого "агента 007". Один з виконавців ролі Джеймса Бонда актор Деніел Крейг на свої 45-і уродини отримав у подарунок від британського автовиробника червоний родстер V12 Vantage.Крім привабливої зовнішності, цю легендарну марку характеризує і її історія. Заснована ще в 1913 році, компанія Aston Martin упродовж десятиліть плекала мрію здобути перемогу в одній з найбільш популярних гонок свого часу – "24 години Ле-Мана". В 1959 році їй це вдалося.

Aston Martin на довгі роки стала однією з візитівок елітних перегонів, засвідчивши, що не лише стиль і престиж є важливими для компанії, а й те, що притаманне справжнім чоловікам – вміння конкурувати й досягати поставлених цілей.

Читайте також: Лас-Вегас – азартний рай для чоловіків