"Моя дружина Юлія Тимошенко не має жодного відношення до вбивства донецького політика та бізнесмена Євгена Щербаня. Скажу більше: історія нашої країни була б іншою, якби лідер Ліберальної партії Євген Щербань був живий – тому що Янукович не був би президентом, а Ахметов не займав би 38-у сходинку в рейтингу найбагатших людей світу за версією Bloomberg. (…) На мою думку, треба допитувати усіх, починаючи з Януковича. Усіх, хто став володарем бізнес-імперії Щербаня. Громадськість також повинна дізнатися правду про сотні загублених душ, про бізнес-біографії сьогоднішніх мільярдерів з донецькою пропискою", – каже Олександр Тимошенко.

За його словами, Руслан Щербань під присягою у суді заявляв, що його батько був у "найкращих стосунках – ділових і особистих – з Павлом Лазаренком, але тоді він жодного разу не згадував імені Юлії Тимошенко. Й додав, що нові обставини Руслан Щербань "раптово згадав" після того, як опинився на гачку у влади ".

"Показово, що його заява проти Юлії Тимошенко з'явилася після того, як на початку 2012 року він сам став фігурантом історії з вбивством на полюванні в Донецькій області громадянина Дроздова. Іншими словами, Руслан був на гачку у влади, і щоб уникнути кримінальної відповідальності, через 16 років почав "згадувати" те, про що попросили його правоохоронні органи ", – додає чоловік екс-прем’єрки.

Як відомо, екс-прем'єрку Юлію Тимошенко підозрюють у причетності до вбивства Євгена Щербаня у 1996 році. Вона назвала звинувачення відвертою неправдою.

Генпрокурор України Віктор Пшонка заявив, що інформація про причетність колишньої прем'єрки Юлії Тимошенко до організації вбивства нардепа Євгена Щербаня була озвучена ще 12 років тому. Проте Тимошенко всіляко уникала відповідальності.

За словами другого Глави держави Леоніда Кучми, у його часи президентства прокуратура не мала доказів причетності Юлії Тимошенко до вбивства нардепа Євгена Щербаня.