"Ми досить довго чекали на появу iPhone 4S і, відверто кажучи, цей телефон не виправдав сподівань багатьох споживачів. Так, він кращий від iPhone 4, але надто на нього схожий. Тому й обсяг продажів складно назвати шаленим. Ходять чутки, що наступного року Apple представить п'ятий iPhone, тож чимало споживачів чекають на дійсно нове покоління", - розповів експерт з мобільних технологій Ґарет Бівіс.

У 2012 році Samsung імовірно випустить нове покоління флагманського смарфтону Galaxy S. За попередньою інформацією, він отримає 4,6-дюймовий дисплей та 12-мегапіксельну камеру. Також новинку оснастять двоядерним процесором з частотою 1.8 ГГц і 2 Гб оперативки.

"Galaxy S2 продається краще, ніж iPhone. Причина в тому, що він тонший, швидший і відповідає всім вимогам покупців, які не хочуть купувати iPhone. Очевидно, з Galaxy S3 історія повториться. Вища роздільна здатність екрана та й загалом швидше "залізо" добряче попсують нерви еплівцям", - вважає експерт з мобільних технологій Ґарет Бівіс.

Apple та Samsung не єдині на ринку, у спину двом гігантам дихає HTC. Успіх тайванському виробнику забезпечує широкий модельний ряд, однак зараз компанія робить ставку на технологічність. У 2012-му з'являться перші смартфони з чотириядерними процесорами.

"Такі апарати дозволять переглядати HD-відео без будь-яких затримок. Можна буде грати в ігри з потужною графікою. Он-лайн забавки та веб-сайти працюватимуть ще швидше. Головне, аби у вас був швидкий інтернет", - каже експерт з мобільних технологій Ґарет Бівіс.

Його забезпечить мобільна мережа четвертого покоління, яка розпочне свою експансію у другому півріччі 2012-го. Головна перевага 4G - швидкість до 100 Мб/с. Тож улюблені фільми, музика та соцмережі будуть ще ближчими до вас.