Починаючи з 2012 року, щорічно українці здійснюють за допомогою "пластику" більше трильйона операцій. При цьому частка безготівкових платежів починає збільшуватися.

Фахівці кажуть, країна зацікавлена у переході на безготівкові розрахунки. Фінансові установи теж не відстають від даної тенденції та пропонують нові продукти: платіжні картки з функцією депозиту.

Така карта пропонує високу прибутковість при повній свободі доступу до своїх грошей. Більше того клієнти, залежно від залишку на рахунку, можуть самі обрати відсоткову ставку. Наприклад, для сум від 2 000 до 15 000 гривень встановлена ставка 17% на весь обсяг залишку, а якщо він перевищує 15 000 гривень, то ставка збільшується до 20%.

"Основна перевага продукту скарбничка від ВТБ банку це те, що клієнт має доступ до своїх коштів 24 години на добу, цілодобово. При цьому йому не обов'язково йти в банкомат ВТБ Банк він може зняти свої гроші в будь-якому банкоматі на території України. Ця картка має величезні переваги в порівнянні зі звичайними картами банку. У ній нараховується великий відсоток на залишок. Клієнт може зберігати на ній гроші і отримувати відсоток", – пояснює начальник управління пластикових карт банку VTB (Україна) Павло Гаркуша.

Наприклад, при залишку в 15 000 гривень на картковому рахунку в кінці місяця в рамках пакету "Скарбничка" клієнт може розраховувати в наступному місяці на додатковий дохід до 250 грн. Клієнт має доступ до своїх коштів цілодобово 365 днів на рік, 7 днів на тиждень.

Оформити картку можна безкоштовно за 10-15 хвилин. Клієнту необхідно мати при собі лише паспорт та ідентифікаційний код. Відкривати рахунок можна в гривні, доларах чи євро.