Аміна разом зі своїм чоловіком Адамом Осмаєвим пішла добровольцем у зону АТО. Проходила службу у полку Київ-2. Була у найгарячіших точках Донбасу: в Авдіївці, Щасті. Нагороджена Орденом Героя України.

Читайте також: Вбита Аміна Окуєва: її авто розстріляли під Києвом

Це не перший напад на подружжя. У червні у столиці кілер, представившись журналістом, стріляв в Адама Осмаєва. Тоді чоловіка врятувала Аміна. Вона швидко відреагувала та вистрілила у нападника, поранивши його. Друзі родини кажуть, після цього Адамі і Аміна поводилися обережніше, ніж зазвичай.

Вони в бронежилетах постійно їздили. Але Аміна загинула, а в Адама поранення у ногу,
– сказав друг Аміни Окуєвої, учасник АТО Дмитро Булатов.

Попереднім нападником вважають бандита із Санкт-Петербурга Артура Денісултанова-Курмакаєва на прізвисько "Дінго". Його називають особистим кілером президента Чечні Рамзана Кадирова. Той стверджував, що батько Осмаєва – Асланбек Осмаєв "замовив" його ще в 2004 році. Тож, це могла бути помста. Російський слід вбачають і у вбивстві.

Читайте також: МВС назвало "гібридною війною" обшуки у сина Авакова

Поліція нині розслідує вбивство, жодних версій не називають. А от у радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка їх кілька.

"Основна версія – вбивство по замовленню російських спецслужб. Друга версія, що могли зробити по замовленню чеченських бойовиків, з території Ічкерії або Чечні. Інші версії: будемо розглядати місцеві конфлікти. Але у неї зараз ворогів в Україні немає", – розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Доки правоохоронні органи вивчають імовірні версії, лікарі опікуються станом здоров`я пораненого Адама Осмаєва. Його життю, кажуть, нічого не загрожує.