"Україна та Корея знаходяться далеко одна від одної, але їх поєднує довга історія дружби. Для Українського народу Корея є надійним другом і партнером", – відзначив Янукович під час зустрічі.

Про це повідомляється на офіційному сайті Глави держави.

Також Президент подякував Урядові Кореї за високий рівень організації Саміту з питань ядерної безпеки, а також за гостинність і теплий прийом.

Прем'єр-міністр Кореї висловив впевненість, що участь Президента України в Сеульському Саміті сприятиме подальшому зміцненню ядерної безпеки у світі.

"Уряд Кореї разом із міжнародною спільнотою високо оцінює внесок України в забезпечення ядерної безпеки", – відзначив Кім Хван Сік.

Нагадаємо, сьогодні на саміті в Сеулі Президент України Віктор Янукович закликав міжнародну спільноту єднатися навколо вирішення проблеми подолання ядерної загрози, звернувши увагу на те, що Україна займає в цьому питанні послідовну позицію.

Раніше на саміті в Сеулі Янукович відзначив, що Україна позбулася високозбагаченого урану на своїй території, чим виконала зобов'язання, взяті під час Вашингтонського саміту з питань ядерної безпеки у квітні 2010 року.

До слова, політичний аналітик Інституту Євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач переконаний, що для Януковича ядерний саміт є способом показати, що він важливий гравець.