Він підкреслив, що останнім часом помітно зріс інтерес до України з боку іноземних ділових партнерів. У 2010 році іноземними інвесторами в українську економіку було вкладено близько 6 млрд. дол. США прямих інвестицій, що майже на 7% більше, ніж у 2009 році. Загалом же з початку 2010 року приріст іноземних інвестицій в економіку України склав 11,6%.

Валовий внутрішній продукт України зріс у 2010 році на 4,2% у порівнянні з рекордним за останні 15 років падінням у 2009 році на 14,8%, а у січні 2011 року зростання ВВП вже становило 6%, повідомив В. Янукович.

Крім того, сказав Президент, в Україні зростає промислове виробництво — за підсумками року темпи його росту становили 11%, збільшився український експорт – майже на 30%, імпорт – понад 30%.

“Ми також активно працюємо над вдосконаленням державних механізмів поліпшення інвестиційного клімату в Україні, максимальним спрощенням діяльності іноземних інвесторів. Зокрема, ухвалено низку законопроектів, що суттєво скорочують кількість контролюючих органів та ліцензійних видів діяльності, спрощують дозвільні процедури”, наголосив В. Янукович.