Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Пряма трансляція на
   Останні випуски

   Янукович створив Конституційну асамблею

   - Читать новость на русском

   Президент України Віктор Янукович підписав указ про створення Конституційної асамблеї. Текст документу розміщений на сайті ОФіційного інтернет-представництва Президента України.

   "З метою напрацювання пропозицій щодо змін до Конституції України на основі узагальнення практики реалізації Основного Закону України, з урахуванням досягнень та тенденцій розвитку сучасного конституціоналізму, забезпечення залучення в установленому порядку до такої роботи провідних учених, керуючись частиною другою статті 102 та відповідно до пункту 28 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: утворити Конституційну Асамблею як спеціальний допоміжний орган при Президентові України, призначити за пропозицією Науково-експертної групи з підготовки Конституційної Асамблеї: Кравчука Леоніда Макаровича головою Конституційної Асамблеї, Шемшученка Юрія Сергійовича заступником голови Конституційної Асамблеї, Ставнійчук Марину Іванівну секретарем Конституційної Асамблеї", — йдеться у тексті указу.

   Депутатські фракції у Верховній Раді України та політичні партії, які не подали пропозицій щодо кандидатур до персонального складу Конституційної Асамблеї, можуть вносити такі пропозиції протягом діяльності Конституційної Асамблеї.

   Організаційне та інформаційне забезпечення нового органу куруватиме Адміністраця Президента, фінансове та матеріально-технічне забезпечення — Державне управління справами, науково-консультативне забезпечення — Національний інститут стратегічних досліджень.

   "Узяти до відома, що з початком діяльності Конституційної Асамблеї припиняє свою роботу Науково-експертна група з підготовки Конституційної Асамблеї", — повідомляє прес-служба Президента України.

   Указ набирає чинності з дня його опублікування.

   powered by lun.ua
   Пропозиції партнерів
   Коментарі
   Залиште відгук