Йдеться про будівництво морського терміналу з прийому зрідженого газу, реалізацію проектів "Доступне житло" будівництво сміттєпереробних заводів, покращення якості питної води. Усі ці проблеми не нові для Сінгапуру - і азійська країна успішно їх вирішила. Тож Президент закликав закордонних бізнесменів активніше ділитися досвідом та інвестувати в Україну.

“Для проекту доступне житло це 1,8 мільярда сингапурських доларів. вартість будівництва терміналу з прийому зрідженого газу становить близько 1,7 млрд. синг дол. реалізація проекту чисте місто - будівництво 10 заводів з переробки побутових відходів обійдеться інвестору близько 2 млрд. синг дол.”, - каже Президент України Віктор Янукович.

Це лише частина національних проектів. Їх конкретні бізнес-плани будуть готові вже влітку. А вже восени Україна планує презентувати ці проекти світові.

“Визначено на осінь цього року проведення світового ролд-шоу з презентацією портфелю національних проектів і інших значних проектів. Ми плануємо не менше 10 світових фінансових центрів, де будуть представлені вже конкретні нацпроекти з моделлю їх реалізації як бізнес-пропозиції”, - каже голова Державного агентства з інвестицій Владислав Каськів.

Презентацію планують провести і в Сінгапурі. Аби оживити економічну співпрацю між країнами Президент запропонував створити двосторонню ділову раду , а в перспективі - Торговий дім "Україна-Сінгапур". Він стане своєрідним майданчиком для обміну досвідом між підприємцями.