Однак за 23 хвилини гри наш гравець записав до свого пасиву тільки жовту картку. Хоча молотобійці й першими відкрили рахунок.

На 33 хвилині лідер лондонців Марко Арнаутовіч відзначився з пенальті. Однак у другому таймі впродовж шести хвилин Вілсон і Кук встановили остаточний рахунок 1:2. У підсумку "Вест Хем" зазнає вже другої поспіль поразки на старті сезону.

У лондонському дербі "Челсі" виявився сильнішим, ніж "Арсенал" – 3:2. Не втратив ще жодного очка на старті й Тоттенхем, який розібрався з новачком Фулхемом – 3:1. Також перемоги святкували "Евертон" і "Лестер". "Кардіфф" і "Ньюкасл" у грі між собою голів не забили.