"Зараз поширюється чимало інформації про мою таємну зустріч з Януковичем. Вона справді була, але вже після завершення активних дій силовиків. Вийшли СБУшники і запропонували не тільки мені, а й моєму найближчому оточенню, зустрітися для припинення кровопролиття. Відповідно я поїхав в Адміністрацію", — сказав Ярош і додав, що тодішній президент Янукович пропонував йому підписати угоду про припинення конфлікту, але він відмовився це зробити.

Сказав, що ми маріонетками ніколи не були і не будемо. І, Вікторе Федоровичу, давайте виводьте війська, бо почнеться партизанська війна по всій Україні. При цьому йшлося, що ми не відступимо, що не складемо зброї, будемо стояти до кінця. Я не беру цю заслугу на себе, оскільки на нього тисли і дипломати, але можливо це для нього стало також певною крапелькою, коли він вирішив припинити так звану антитерористичну операцію і відвести війська,
— цитує Яроша видання.

Лідер "Правого сектору" додав, що Янукович здався йому переляканим, хоча й "намагався щось формулювати, але видно було, що він виснажений і переляканий".

За словами Яроша, розмова була нетривалою, і він справді боявся їхати на Банкову, бо думав, що не повернеться.

Нагадаємо, раніше журналіст Мустафа Найєм заявив, що відбулася зустріч лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша з Віктором Януковичем. За словами Найєма, зустріч тривала півтори години, про що свідчить запис у журналі відвідувань в Адміністрації Президента.