Статки Президента

Березовець: думаю Порошенко не лукавив і справді репутація компанії Ротшильдів заслуговує на довіру. Інша річ – він там не зовсім розповів всю правду про те, що відбувається в Ліпецьку. Ліпецька фабрика входить до складу Roshen, і неможливо вийняти лише її одну і продати компанію без неї.

Гайдай: президентство для бізнесмена Порошенка – це величезний ризик і момент тиску суспільства на нього.

Блокада Донбасу

Гайдай: Порошенко все міряє мінськими домовленостями. Люди, які живуть на окупованих територіях повинні розуміти, що вони заручники. Війна для багатьох людей, які живуть на тих територіях – виклик, щоби подорослішати.

Березовець: Україна зараз, із зрозумілих причин, не може взяти на себе відповідальність за людей, які живуть на Донбасі. Тим більше, заклик переїхати уряд ще робив осінню 2014 року.

Гайдай: коли ви живите в одній країні – неправомірно проводити референдум окремої території, особливо, якщо ця територія вже багато років розташована на території України.

Президент та прем'єр

Гайдай: є така "совкова" традиція, коли народ вважає, що чиновники погані, а президент залишається поза ними. І зараз Порошенко відчуває, що відповідальність за економіку, за війну розділилися.

Березовець: їхні стосунки на сьогоднішній день набагато кращі, ніж коли був звільнений Ярема. У Президента є чітке розуміння, що Яценюк не кидає жодного виклику його владі, не збирається балатуватися на посаду президента.