Про це він розповів в інтерв’ю “Німецькій хвилі”.

“У нас є короткостроковий і довгостроковий план. Довгостроковий передбачає підготовку нового проекту конституції і ухвалення цього документу до вересня. У короткій перспективі ми домагатимемося повернення до Конституції 2004 року як тимчасового рішення до того моменту, коли ми ухвалимо нову Конституцію”, - пояснив Яценюк.

На думку опозиціонера, має бути перехід до парламентсько-президентської республіки, але “президент не готовий відмовлятися від безмежної влади”.

Окрім того Яценюк розповів, що Кетрін Ештон представила Віктору Януковичу план дій, який би дав можливість розв'язати економічну і політичну кризу, і “все залежить від президента, чи він готовий прийняти цю пропозицію”.

Щодо фінансово пїідтримки Євросоюзу, депутат зауважив, що Україні потрібні від Європи не закони, а реальна підтримка економіки.

Читайте також: США і ЄС допоможуть Україні тільки після реформ, - речниця Ештон

“На конференції з питань безпеки у Мюнхені я сказав, що Україні потрібен "План Маршалла", а не "Закони Маршалла". Це має бути підтримка української економіки. Треба врятувати Україну від банкрутства – як економічного, так і політичного”, - зауважив Яценюк.

Нагадаємо, лідер “Батьківщини” Арсеній Яценюк заявив, що готовий очолити уряд, якщо всі інші посади в Кабміні займуть представники опозиції і парламент поверне Конституцію 2004-го року.