"Знаєте, як обирають Папу Римського? Усіх закривають у приміщенні і три тижні нікого не випускають, допоки не оберуть Папу. Тому й тут потрібно закрити усіх у парламенті, годувати і нехай не б’ють байдики", — сказав він під час брифінгу у ВР.

Окрім того, регіонал переконаний, що люди на Майдані — думаючі і хочуть розходитися, а опозиція просто намагається підім’яти під себе Майдан.

"Є вже позитивні новини — тріснув Майдан. На Майдані ж є мислячі люди і вони бачать, що ці три вожді… хоча, ні, вождь — не те слово, кожен із трьох політичних карликів – керівників опозиційних фракцій партій, кандидатів у президенти, намагається під себе підім’яти Майдан. Після цього вони хочуть вибудувати дорожню карту у президентське крісло на 2015-ий рік. Думаючі люди на Майдані не хочуть, щоб їх брудно використовували у політичних з’ясуваннях стосунків і частина людей уже хоче йти і я думаю, що люди додумаються", — вважає Чечетов.

Як відомо, вчора ввечері, 5 грудня, опозиціонери оголосили подальший план дій Євромайдану. У неділю о 12:00 на Майдані Незалежності мітингувальники мають зібратися на Народне віче.