Про це 24 Каналу заявив політтехнолог Михайло Шейтельман. Він зауважив, що гроші – питання впливу Пригожина. Мовляв, дехто переконаний, що так він розпоряджався фактично бюджетом охорони здоров'я чи освіти країни-агресорки.

До теми Пригожин показав немічність і слабкість Путіна: як змусять розплачуватися

"Судячи з усього, його цього позбавляють. Це важливіше, ніж ЗМІ. ЗМІ можна купити. На ЗМІ ти все одно не витратиш за рік більше мільярда. Пригожин, схоже, зникає як політичний гравець", – наголосив політтехнолог.

Наприклад, лише за один день ПВК "Вагнера" використовувала 10 тисяч снарядів, а це – 30 мільйонів доларів.

Яку роль може мати Пригожин: дивіться відео

Є, до кого звертатися

Утім, Євгеній Пригожин має й іншу роль. Він, за словами Михайла Шейтельмана, єдина людина в Росії, яка має досвід воєнних переворотів у світі. 4-й заколот був в Росії, хоч і невдалий. Тому наступна людина, яка захоче зробити в країні-агресорці переворот і захопити владу, може звернутися саме до Пригожина.

Зіграв внічию, але не програв. Тому Пригожин загубився як політик, але не як виконавець,
– додав Шейтельман.

"Медіаімперія" Пригожина – все

  • За даними Інституту вивчення війни, глава ПВК "Вагнера" після недозаколоту розпустив свій медіахолдинг "Патріот". Він був заснований у 2019 році. Пригожин особисто заявив про ліквідацію холдингу і звільнив його співробітників.
  • За непідтвердженою інформацією, міністерство оборони країни-агресорки також розпускає групу компаній "Конкорд". Раніше вона також належала ватажку найманців. До неї входили підконтрольні йому ЗМІ.
  • Окрім того, Роскомнагляд вирішив заблокувати доступ до деяких сайтів із "медіаімперії" глави ПВК "Вагнера на території країни-агресорки. Аналітики припускають, що Кремль готовий взяти під контроль усі медіаактиви Пригожина.