Про це повідомляє прес-служба партії "Батьківщина".

"Прокуратура ухилилася від покладеного на неї вимогами ст. 97 Кримінально-процесуального кодексу України обов‘язку вжити всіх можливих заходів щодо припинення злочину — катування Юлії Тимошенко", — сказав Єременко.

"Натомість представники влади 14-16 лютого активно перешкоджали медичному обстеженню Юлії Тимошенко, шантажуючи та залякуючи вигаданою кримінальною відповідальністю іноземних медиків, які здійснювали її обстеження та виявили при цьому у неї прогресуюче захворювання", — наголосив адвокат.

У свою чергу, Євгенія Тимошенко заявила, що її маму "піддають тортурам у в‘язниці: вона знаходиться під цілодобовим відеоспостереженням, а світло не вимикається ні вдень, ні вночі".

"Їй відмовляють у візитах правозахисників, закордонних політиків та часто навіть її адвокатів", — сказала Євгенія Тимошенко.

"Мене обурює, коли лікарі, які давали клятву Гіппократа, фальшують діагноз моєї мами та не надають їй медичну допомогу. Перед візитом закордонних лікарів вони не давали їй навіть знеболювального, незважаючи на сильний біль, який вона відчувала", — повідомила Євгенія Тимошенко.

У зв‘язку з цим адвокат нагадав, що, згідно з українським законодавством, порушення клятви Гіппократа тягне за собою кримінальну відповідальність
10 лютого Євгенія Тимошенко зі своїм адвокатом Єременком звернулася до Генеральної прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за фактом застосування стосовно Юлії Тимошенко катувань та тортур.

Нагадаємо, 1 березня, лідери Європейської народної партії висловили намір посилити свої дії стосовно української влади у зв'язку з ситуацією навколо екс-прем'єра України Юлія Тимошенко.