У першому суботньому матчі на поле вийшли футболісти збірних Швейцарії та Італії. Поєдинок розпочався о 19:00 (за київським часом) на "Олімпійському стадіоні" у Берліні. 24 Канал розповідає хід обох матчів 29 червня на Євро-2024.

До теми Аутсайдери можуть створити сенсації: анонс 1/8 фіналу Євро-2024 на 29 червня

Швейцарія – Італія 2:0

Голи: Фройлер, 37, Варгас, 46

Обидві збірні вийшли у плей-оф Євро-2024 із других місць у своїх групах "А" та "В". При тому, що швейцарці у трьох турах набрали на один бал більше, аніж чинні чемпіони Європи – 5 очок проти 4-х пунктів у "скуадра адзурри".

Саме гостей поєдинку вважали фаворитами даного протистояння. Однак господарі створили першу гостроту у матчі, коли Доннарумма здійснив черговий сейв на цьому Євро-2024, не давши забити Емболо.

Після екватора першого тайму "червоні хрести" відкрили рахунок у матчі. Фройлер ударом зі штрафної вивів Швейцарію уперед 1:0.

Вже у компенсований до тайму час могли швейцарці подвоювати свою перевагу, якби Доннарумма у стрибку не відбив удар зі стандарту від Рідера.

Швейцарія – Італія
Швейцарія – Італія / Фото Getty Images

На перерву команди пішли за мінімальної переваги на табло швейцарських футболістів 1:0.

Не встиг коментатор матчу оголосили склади команд, як Швейцарія вдруге засмутила італійського голкіпера. Вже на 46-й хвилині Варгас забив один із найкрасивіших голів Євро-2024, подвоївши перевагу господарів 2:0. Шокуючий хід поєдинку був для "скуадра адзурри".

Наприкінці матчу м'яч зустрівся із рукою футболіста збірної Швейцарії у штрафній, але суддя проігнорував це влучання, дозволивши продовжити гру.

Швейцарія вибила чинних чемпіонів Європи та вийшла до чвертьфіналу Євро-2024. Італійці провалили захист чемпіонського титулу. В 1/4 фіналу швейцарці зіграють проти переможця пари Англія – Словаччина, які свій поєдинок зіграють 30 червня.

Відеоогляд матчу Швейцарія – Італія

Німеччина – Данія 2:0

Голи: Гаверц, 53 (п), Мусіала, 68

У другому матчі 29 червня на газоні "Сігнал Ідуна Парк" у Дортмунді зустрілись господарка цьогорічного чемпіонату Європи та друга команда квартету "С", яка у груповому раунді змогла відібрати очки в Англії.

Перший тайм видався затяжним. Все через шалену хвилину, яка змусила головного арбітра призупинити зустріч. За те на трибунах у Німеччині уболівальникам було весело.

Відзначимо, що вже на 4-й хвилині Шлоттербек відкрив рахунок у матчі, але його гол був скасований через фол. Перший багатостраждальний тайм закінчився нульовою нічиєю.

На старті другої 45-хвилинки сценарій початку поєдинку повторився. Але вже гол данця Андерсена був анульований через офсайд.

Минуло лише 5 хвилин, як Німеччина таки повела у рахунку 1:0. Андерсен зіграв рукою у власній штрафній. Суддя після допомоги відеоасистента вказав на 11 метрів. Пенальті взявся виконувати Гаверц. Хоч і голкіпер вгадав напрямок удару, але завадити Каю забити не зумів.

Відео реалізованого пенальті Гаверца

Вже за декілька хвилин все той же Гаверц міг робити різницю у два голи, якби пробив не повз праву стійку.

Данія відповіла пострілом Гейлунна, який потягнув досвідчений Ноєр.

На 68-й хвилині німці таки подвоїли свою перевагу у рахунку. Шлоттербек покинув м'яч Мусіалі, Джамал увірвався у штрафну та забив свій третій гол на домашньому чемпіонаті Європи з футболу – 2:0.

Відео голу Мусіали

Німеччина продовжує боротьбу за трофей домашнього Євро-2024. У чвертьфіналі команда Нагельсманна зіграє проти тріумфатора матчу Іспанія – Грузія, який відбудеться 30 червня.