Євро-2016: Англія на останніх хвилинах вирвала перемогу в Уельсу

17:53, 16 червня 2016 588 Читать новость на русском
Англія вирвала перемогу в Уельсу
Англія вирвала перемогу в Уельсу / Getty images

Збірна Англії несподівано вирвала перемогу у збірної Уельсу у матчі другого туру групи В фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу.

Вже з перших хвилин поєдинку команди показували видовищний британський футбол.

Проте на перший гол довелось чекати аж до кінця першого тайму.

Рахунок відкрив красень Гарет Бейл. На 42-хвилині матчу валлієць потужно пробив зі штрафного і від рук англійського голкіпера м'яч від штанги залетів прямісінько у ворота.

Англія хоч і виглядала краще, але на перерву пішла аутсайдером. 0:1.

Другий тайм розпочався на мажорних нотах. Вже на 56-й хвилині англійці ефектно зрівнюють рахунок.

Гол забив Джеймі Варді, але гольовий пас після розіграшу кутового йому зробив валлієць Вільямс. 1:1.

На третій гол довелось чекати до додаткових хвилин другого тайму. На 92-й хвилині Даніель Старрідж забиває гол, реалізувавши побачення із Хеннесі — Англія несподівано вирвала перемогу в Уельсу. 2:1.

14 червня у матчі цієї ж групи Словаччина феєрично перемогла збірну Росії.

О 19:00 розпочнеться матч між збірними України та Північної Ірландії, в якому підопічним Михайла Фоменка треба обов'язково перемагати.