31°C 18°C

Європа: Футбол

188

Назви Металіст і Кубок УЄФА стають співзвучними.

Харкв’яни стали першим із усіх команд старого континенту, які пробилися в 1/8 Євротурніру. У матчі відповіді із “Самдорієї” тактичні дії Маркевича залишили ще менше шансів генуезьцям грати у свій футбол.Щоб не хвилювати власних фанатів “Металіст” вирішив негостинно привітати “Сампдорію” на землі українській ще в першому таймі. На тридцятій хвилині Валєєв засмутив генуезців, після мініфутбольної перепасовки із партнерами коло штрафного майданчика “Сампи”. Ще до перерви італійські гості витягували із власної сітки воріт другий м’яч. Жажа Коельо із стандарту не залишив шансів Міранте. 3:0 за підсумком двох матчів і “Металіст” в 1/8 кубка УЄФА. Що цікаво, матч із “Самплорією”став шостим поспіль поєдинком, в якому харків’яни не пропускають голів у власні ворота.