"Я можу зрозуміти лідерів опозиції, які зрадили партію "Свобода", дистанціювавшись від націоналістичної ходи. Їм не вперше зраджувати. Свого часу вони зрадили Ющенка, зрадили Тимошенко. Зараз вони зраджують Галичину разом із Бандерою. Але я не можу зрозуміти, чому там (на ході) не було жодного представника Європейського Союзу", — каже Чечетов, якого цитує прес-служба Партії регіонів.

Читайте також: Для галичан бути холопами — норма, — нардеп-регіонал

За його словами, він переконаний, що "Свобода" — ядро майдану, тому очікував, що представники європейських посольств "будуть особисто нести портрети неонацистського ідола Бандери".

"Однак цього не сталося, і, таким чином, — це плювок у бік Галичини, плювок у бік "Свободи". Такого приниження націоналісти із Західної України ще ніколи не терпіли. Європа просто втоптала їх у бруд і принизила", — додав регіонал.

Нагадаємо, в Україні напередодні відзначили день народження Степана Бандери. Найбільш масовими акції були у столиці. 10 тисяч людей зі смолоскипами пройшли центром Києва.

Згодом, із лав партії "Свобода" виключили двох осіб, "яких було втягнуто в інцидент і які піддалися на провокацію" під час смолоскипного маршу.