Про це повідомляється на фейсбук-сторінці "Октагон-Аутдор".

Компанія нагадала, що 6 вересня публічно спростувала звинувачення СБУ в нібито тероризмі та нібито роботі на окупованих територіях.

"Октагон-Аутдор" заявляв, що втратив усі рекламні площини на окупованих територіях ще в 2014 році, а СБУ підкинула на сервер компанії набір фото з інтернету та зі ЗМІ. Причому все було зроблено непрофесійно – фото були в побутовому форматі та без спеціальних символів, які використовує компанія", – мовиться в повідомленні.

Європейський інвестор і власник "Октагон-Аутдор", громадянин Чеської Республіки Йозеф Ондерка (Jozef Onderka) спростував твердження СБУ про нібито контроль його власності росіянами. Він наголосив, що ніколи не був росіянином, а "Октагон-Аутдор" є українською компанією з європейським капіталом. За словами інвестора, компанія завжди мала проукраїнську позицію, підтримує дітей загиблих "кіборгів" і за власний рахунок провела майже 50 патріотичних кампаній на своїх площинах.

"Октагон-Аутдор" вважає, що деякі політики використовують СБУ та можуть незаконно використати і повноваження РНБО для захоплення компанії з європейським капіталом. Тому компанія просить секретаря РНБО Олексія Данілова не допустити беззаконня та порушення прав інвесторів.