Про це сам Насіров написав на своїй сторінці у Facebook.

Відсторонений голова ДФС також зазначив, що за його повідомленнями Генпрокуратурою України відкрито низку кримінальних справ "стосовно незаконних дій детективів НАБУ, прокурорів САП та суддів".

Читайте також: Насіров повернувся: відсторонений глава ДФС знову на роботі

"Зараз я вже отримав повідомлення з Європейського суду з прав людини про прийняття до розгляду скарги на моє незаконне затримання 02.03.2017 року детективами НАБУ", – написав Насіров.

Він додав, що очікує "на об'єктивну оцінку Європейського суду з прав людини діям детективів НАБУ та їхнім процесуальним керівникам із САП".

"На відміну від "сфабрикованої" проти мене справи, моя скарга до Європейського суду з прав людини має беззаперечну доказову базу, яка свідчить про незаконність мого затримання, незаконні дії в суді під час обрання запобіжного заходу, тиск на правоохоронців та суд, незаконне позбавлення мене волі тощо", – висловив упевненість відсторонений голова ДФС.

Нагадаємо, 3 березня 2017 року Романа Насірова відсторонили від посади голови ДФС. Його підозрюють у зловживанні службовим становищем, яке завдало збитків державі на майже 2 мільярди гривень.

27 липня НАБУ завершили розслідування справи Насірова, проте його результатів поки не озвучують.