Відповідну заяву зробив очільник президентської фракції Давид Арахамія. Її ввечері 1 лютого оприлюднила у телеграмі речниця "Слуги народу".

До теми Скандал із Трухіним та Галушком: як "слуги" боротимуться із "зашкварами" депутатів

Нам соромно за Трухіна, – Арахамія

Арахамія наголосив, що у політсилі чекали офіційних і переконливих результатів розслідування ДТП, на місці якого бачили Трухіна. Втім, кадри з нагрудних камер поліцейських говорять більше, ніж нардеп може сказати у своє виправдання.

"Мені та моїм колегам соромно за поведінку Олександра Трухіна. Це точно не те, із чим ми йшли на вибори й чого від нас чекають люди, які за нас голосували", – додав політик.

Вважаю, що Олександру Трухіну не місце ні у фракції, ні у партії "Слуга народу". Він має негайно вийти самостійно,
– підкреслив Арахамія.

Якщо ж Трухін сам не оголосить про вихід президентської політсили, там рішення там все одно ухвалять. Це зроблять одразу ж, коли епідеміологічна ситуація дозволить нам зібрати кворум й провести результативне голосування.

У "Слузі народу" підкреслили, що Трухін повинен співпрацювати зі слідством, аби дати українцям відповіді на питання, які стосуються ДТП та всього того, що відбувалося вже опісля неї.

Гучне розслідування про ДТП з Трухіним

  • Журналістам "Української правди" вдалося розшукати правоохоронця, який першим прибув на місце масштабної ДТП. Крім цього, ЗМІ показали ексклюзивні кадри з його нагрудної камери.
  • В УП не знають, чи долучене це відео до матеріалів справи. Там мають намір з'ясувати це у представників Державного бюро розслідувань. Якщо ж ні, журналісти готові його надати.
  • Судячи з розслідування, "слуга народу" намагався покинути місце аварії. Поліцейські не відпускали, тож він спробував домовитися, згадуючи при цьому очільника МВС.