Найбільшої шкоди рейтингу Віктора Андрійовича завдала заява народного депутата від Партії регіонів Валерія Коновалюка щодо скандалу із продажем зброї у Грузію.

Цитуємо Коновалюка:

"Слідством доведено, що фінансові махінації, пов'язані з поставками зброї до Грузії, патронував особисто Віктор Ющенко".

Згодом розгорівся міні-скандал між Ющенком та нардепом Геннадієм Москалем, який заявив, що екс-президент виробляє собі документи на громадянство у США. Проте новини про судовий позов Ющенка до Москаля на "1 гривню" аж ніяк не додали Віктору Андрійовичу позитивних відгуків.

Що не скажеш, наприклад, про заяву щодо справи Тимошенко. Ющенко сказав, що "краще б Печерський суд своїм рішенням скасував газові угоди з Росією 2009 року, ніж "садив" екс-прем’єра". Ця заява позитивно вплинула на рейтинг Ющенка.

За підсумками тижня, Віктор Андрійович витіснив із 5-ї сходинки найгірших рейтингів самого міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова.

Інші:

Протягом тижня у "Народному рейтингу" на нашому сайті відбулись істотні зрушення щодо деяких політиків. У верхніх рядках рейтингу знову високо розташовуються опозиційні сили на чолі із ув’язненою лідеркою БЮТ Юлією Тимошенко. Юлія Володимирівна, яку не так часто згадували у ЗМІ минулого тижня як раніше, все одно збирає позитивні відгуки частіше, аніж негативні.

Донька ув’язненої Євгенія Карр заявила у ЗМІ, що вважає судовий вирок матері помстою, а за собою помічає "Велике око", яке слідкує за кожним її кроком. Додали позитиву у рейтингу Тимошенко і заяви парламенту Канади та французької інтелігенції, які різко засудили вирок проти Юлії Володимирівни.

Окрім нашого рейтингу опублікував своє соціологічне дослідження і Центр Разумкова. Авторитетне джерело підтвердило тенденцію і в нашому "Народному рейтингу" - позиції Віктора Януковича слабшають, а Юлії Тимошенко лише стають сильнішими.

Досить іронічно, проте і правдиво, звучала фраза Анатолія Гриценка щодо вироку Тимошенко, яка пішла на користь рейтингу як ЮВТ, так і самого лідера ВГО "Громадянська позиція".

"Якщо Тимошенко й далі буде за ґратами, то церква оголосить її матір'ю Терезою", - заявив Гриценко.

На вирок Тимошенко також відреагував Президент РФ Дмитро Медведєв. Проте ця заява ніяк не вплинула на рейтинг лідерки БЮТ.

Віктор Янукович мав шанс підняти свій рейтинг зустріччю із російським колегою у Донецьку. Віктор Федорович зміг вичавити із себе лише одну фразу, що Україна та Росія скоро оголосять про газові домовленості. І не дочекалися...

Навіть найвища нагорода Куби з рук Кастро-молодшого не змогла змусити наших читачів давати позитивні відгуки Президенту.

Це саме стосується і прем'єра Миколи Азарова, який довго не міг не натішитись підписаною угодою про Зону вільної торгівлі в СНД. За його словами, у 2012 році Україна збільшить економічний товарообіг і отримає додатковий приріст ВВП на рівні 2,2%. Це не переконало наших читачів.

Різке падіння

Окрім Віктора Ющенка, продовжує різко падати і рейтинг Голови правління НБУ Сергія Арбузова. Ініціатива з обміном валюти по паспорту аж ніяк не додає позитивних відгуків.

Ріст:

Віталій Кличко завоював вже 4 позицію у "Народному рейтингу" обійшовши Анатолія Гриценка та Олега Тягнибока. А за даними центра Разумкова, у Кличка рейтинг вище, навіть, від Віктора Януковича.

Загальний рейтинг політиків на початок цього тижня:

Перша п'ятірка:

1. Юлія Тимошенко.
2. Юрій Луценко.
3. Арсеній Яценюк.
4. Віталій Кличко.
5. Олег Тягнибок.

5 найгірших рейтингів:

1. Віктор Янукович.
2. Микола Азаров.
3. Дмитро Табачник.
4. Володимир Литвин.
5. Віктор Ющенко.

Чекаємо наступного тижня, аби оцінити наших політиків і чиновників за слова і вчинки тижня цього.

Не забувайте, що сайті триває акція "Народний рейтинг". Беріть участь та вигравайте призи.