Уникнути найгіршого старту в першості за 31 рік джазменам вдалося в Оклахомі. Український центровий “Юти” за 3 хвилини на паркеті відзначився лише двома фолами, та партнери Фесенка цього разу обійшлися і без допомоги Кирила.

Вже в першій чверті гості продемонстрували що твердо налаштовані на успіх. Захистові “Оклахоми” ніяк не вдавалося зупинити Пола Мілсапа, який розійшовся не на жарт. Мало того, що із 30-ма очками він виграв поєдинок снайперів у лідера Сандер Кевіна Дюранта, так ще й оформив дабл-дабл, забравши 16 відскоків - більше ніж будь-хто у матчі.

Зважаючи на те що дабл-дабли встигли заробити ще й Дерон Вільямс та Ел Джеферсон, а Сі Джей Майлс і Андрій Кириленко додали до доробку команди 21 і 19 очок відповідно, шансів у господарів практично не було. Відтак фінальна сирена зафіксувала тріумф “Юти” з різницею у 21 бал - 120:99.