Як повідомляється на офіційному сайті Всеросійського об'єднання вболівальників (ВОВ), автобус з фанатами затримали ще 14 червня по дорозі із Марселя в Лілль. Більше доби їх протримали під арештом, після чого 20 осіб були відпущені, а ще 20 перевезені в депортаційний центр, звідки росіяни протягом 5 діб мають покинути Францію.

Влада Франції заявила, що дане рішення було прийнято з метою безпеки, так як бачать з боку уболівальників, яких депортують, потенційну загрозу, йдеться на сайті ВОВ.

Читайте також: Посол України висміяв депортацію російських вболівальників з Франції

Нагадаємо, у ніч на суботу російські вболівальники влаштували масову бійку з англійцями. А вдень сутички повторилися. Очевидці називають саме росіян винуватцями безладів, які сколихнули Марсель. У вівторок росіяни знову напали на англійських і уельських вболівальників у Ліллі, попри те, що збірну Росії вже умовно дискваліфікували з чемпіонату Європи через поведінку вболівальників.

Саме у Ліллі збірна Росії провела свій другий матч на Євро-2016, де поступилась словакам. Поразка викликала чималу хвилю глузування в соцмережах.