Вартість проекту складає більше півмільярда гривень.

"Сьогоднішній приклад засвідчує, що такі люди як герой України Олексій Опанасович Вадатурський, ось такі люди прекрасні, які працювали на цьому підприємстві. Одночасно 1,5 тисячі людей працювали тут і створювали це підприємство. Вони творять сучасну історію, сильну Україну", – зазначив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Під час урочистостей компанія підписала угоду з Міжнародною фінансовою корпорацією Світового банку на 100 мільйонів доларів – це одна із найбільших позик, яку міжнародні установи надають українським компаніям напряму. Гроші підуть на розвиток проекту із відродження суднобудування і аграрної інфраструктури.

"Я дуже вдячний всім фінансовим інститутам. Завдяки нашій співпраці з вами ми стали кращою компанією в логістиці України, ми стали кращою суднохідною компанією, ми стали кращою суднобудівною компанією, ми стали кращими взагалі на ринку зернових культур", – сказав гендиректор ТОВ СП "НІБУЛОН", герой України Олексій Вадатурський.

Ще один термінал уже ближчим часом компанія здасть у Херсонській області. Один такий проект знімає із автошляхів понад 12 тисяч вантажівок завдяки водним перевезенням.