"Лиси" після того як розтрощили у себе на полі "Естудіантес" із рахунком 5:0, не залишили шансів аргентинцям і у Ла-Платі. Щоправда, господарі уже в дебюті зустрічі могли вийти вперед - Максімільйоно Нуньєс ледь не влучив у кут воріт. За не використаний момент Естудіантес розплатився відразу - на 11 хвилині Тьягу Рібейру забивав уже в напівпорожні ворота.

До свистка ж на перерву Валлісон встиг дати майстер-клас аргентинським оборонцям і воротарю. 2-0 після першого тайму. Щоправда, потрібно відзначити не лише дії форварда, але й технічного Фагундо Ронкаглію, який не міг розібратись якою ногою виконати фінт. А поставив крапку Жілберту за чотири хвилини до завершення основного часу. 3:0 – "Крузейру" виходить в 1/8 фіналу із першого місця, "Естудіантес" із другого.