На ринку з'явилися три моделі планшета, які оснащуються модулем бездротового зв'язку Wi-Fi. Вони продаються за ціною 499, 599 і 699 доларів в залежності від обсягу вбудованої пам'яті. Менша має 16 гігабайт, середня — 32, а найбільша — 64. Надалі RIM випустить модель PlayBook з вбудованим модулем стільникового зв'язку. Проте дату її виходу на ринок поки не називають, пише техноблог CrunchGear.

Планшет BlackBerry оснащується сенсорним екраном з діагоналлю 7 дюймів. Він працює на базі мобільної ОС BlackBerry Tablet OS, створеної на базі ОС QNX. Новинка також зможе підтримувати додатки, створені для ОС Google Android, хоча офіційний магазин Android Market на планшети не встановлюється.

PlayBook позиціонується як додатковий пристрій для власників смартфонів BlackBerry. Зокрема, власники планшета зможуть виходити в мережу, використовуючи підключення BlackBerry до мобільного інтернету. При цьому на планшет не встановлений клієнт електронної пошти і календар BlackBerry, які є одними з конкурентних переваг продукції канадської компанії.