Спільне з Генеральною прокуратурою затримання навело переполох у приміщенні служителів Феміди. За словами працівників суду, силовики зайшли всередину приміщення на вулиці Смірнова-Ласточкіна близько 13 години - як раз в обідню перерву, коли там майже нікого не було. Без жодних пояснень вони протягом чотирьох годин проводили обшук в архіві райсуду та у кабінеті судді.

"Це помічники суддів та секретарів, наразі їх затримано і в даний момент відбувається обшуки в місцях їх помешкання і на робочих місцях. Все це відбувається в рамках двох кримінальних справ по службовій сфері. Це стосується питань корупції? Так, абсолютно, як раз, мова йде про корупційні діяння", - каже речник СБУ Марина Остапенко.

Наразі перевіряється інформація про причетність до корупційних зловживань деяких суддів Шевченківського райсуду, - зазначили в СБУ. Точну суму хабара Марина Остапенко не назвала, але співробітники суду говорять про 4 тисячі доларів.

Нагадаємо, на початку тижня було скоєно вбивство судді Шевченківського суду Сергія Зубкова. Біля суду його саме пом`янули сьогодні хвилиною мовчання.