Як повідомляє Internetua, на сайті Whereisroadster.com можна відслідковувати положення Tesla Roadster у космічній мандрівці.

Читайте також: Червоний електрокар Ілона Маска офіційно зареєстрували як "космічний корабель"

"Сайт Пірсона використовує дані NASA і в реальному часі відображає положення електромобіля щодо Сонця, Землі, Марса, Венери і Меркурія, а також показує відстань до Землі і Марса і швидкість, з якою Tesla Roadster рухається в космосі", – розповідається у повідомленні.

На новоствореному сайті можна подивитися, як буде відбуватися політ електромобіля аж до 13 листопада 2020 року. На анімованій схемі автомобіль, за кермом якого знаходиться манекен у скафандрі, максимально зблизиться з Марсом 7 жовтня 2020 року: тоді відстань між ними становитиме 7,3 млн кілометрів.

До слова, на сайт інженера-інтузіаста звернув увагу і сам Ілон Маск. На своїй сторінці у Twitter він опублікував допис – "Упевнений, що припаркувався десь тут".

Нагадаємо, запуск ракети Falcon Heavу, на борту якої знаходиться електрокар Tesla Roadster, відбувся 6 лютого за київським часом. Невдовзі, машину офіційно внесли в базу даних NASA Horizons – відтепер це офіційно космічний корабель.