Про це радник міністра внутрішніх справ України написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вітаю з черговою "зрадою"! Респект! Прекрасна новина! Щиро вдячний усім причетним! Особисто я вважаю це нашою спільною перемогою в жорстокій інформаційній війні з кремлівським агресором. Наші титанічні зусилля не були марними. Ми обов'язково очистимо український інформаційний простір від ворожого впливу російсько-терористичної пропаганди", – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Заборона Вконтакте: у Держдумі Росії дали коментар

Шкіряк додав, що не можна забувати про ще одне, не менш важливе питання – вільне функціонування та розповсюдження відвертої "антиукраїнської єресі на російсько-пропагандиському" телеканалах, зокрема на "Інтері".

Це також питання Національної безпеки в сфері захисту нашого інформаційного простору від впливу російської пропаганди. Далі буде? Сподіваюся, що так,
– наголосив Зорян Шкіряк.

Нагадаємо, 16 травня Президент України Порошенко ввів у дію рішення РНБО про блокування соцмереж "Вконтакте" та "Одноклассники" та інших російських ресурсів на території України.

Заборона доступу до соціальних мереж "Одноклассники" і "ВКонтакте", а також до "Яндексу" в Україні почне працювати не пізніше, аніж 1 червня 2017 року.

Як відомо, Зорян Шкіряк ще у лютому 2017 року заговорив про заборону соцмереж "Вконтакте" і "Одноклассників". За його словами, найголовнішим завданням держави має бути захист її інформаційного простору, особливо у випадку війни з Росією.