Народний депутат від БЮТ-"батьківщина" Роман Забзалюк пожартував з приводу того, що гроші, які він отримав за перехід до фракції "Реформи заради майбутнього", передадуть на передвиборчу агітацію.

Всю суму разом з іншими матеріалами операції направлять ​​в Генеральну прокуратуру. Про це заявив в коментарі журналістам, відповідаючи на питання кореспондента ЛІГАБізнесІнформ, депутат від БЮТ Сергій Міщенко.

"Всі документи підготовлені. Все було заплановано, всі заяви вже є", – сказав Міщенко.

Коментуючи заяву Забзалюка про те, що отримані в ході спецоперації кошти він спрямує на передвиборну агітацію, Міщенко зазначив: "Це іронія і такий психологічний хід. Звичайно, вони будуть оформлені як речові докази і будуть передані тоді, коли ми будемо розуміти, що вони не пропадуть, оскільки там відбитки пальців на цих пакетах, оскільки там три епізоди дачі хабара – 450 тисяч, 25 тисяч і ще 25 тисяч. Останні сьогодні вранці були передані. Це оформлено відповідними протоколами, вони будуть як речові докази в кримінальній справі. Потім ці речові докази підуть до бюджету, а там вже як бюджет розпорядиться".

Міщенко запевнив, що з юридичної точки зору "і так, як потрібно зробити, щоб не підставити себе", Забзалюк зробив все бездоганно.

Як відомо, сьогодні Роман Забзалюк заявив, що ніколи не виходив з "Батьківщини", а членом фракції "Реформи заради майбутнього" став, щоб провести депутатське розслідування, довести та запобігти провокаціям проти опозиції.

При цьому він оприлюднив аудіозаписи, на яких чути голоси, схожі на Забзалюка і лідера групи "Реформи заради майбутнього" Ігоря Рибакова.

В ході розмови Забзалюку запропонували гроші за його перехід і його діяльність проти "Батьківщини": "За продаж своєї совісті пропонуються скажені гроші. Мова йде про суму в розмірі 500 тисяч доларів відразу, потім щомісячна зарплата 20-25 тисяч, плюс надбавки за активну брехню проти опозиції". Політик заявив, що отримав 450 тисяч доларів.

Нагадаємо, 23 грудня минулого року спікер Володимир Литвин повідомив, що Роман Забзалюк вийшов з фракції БЮТ.