росія навмисно убила українських полонених

російські війська здійснили навмисний прицільний артилерійський обстріл колонії в Оленівці, щоб приховати воєнні злочини. Про це повідомив засновник полку Андрій Білецький. Він наголосив, що кожен причетний до вбивства українських полонених буде знайдений та знищений.

Увага Намагаються приховати тортури, – Генштаб про жахливий обстріл колонії з полоненими в Оленівці

Щодо удару по колонії в Оленівці, де перебувають наші з "Азовсталі". Цієї ночі росіяни вбили частину полонених військових. Російське командування обставило масове убивство полонених як дії української армії,
– повідомив Білецький.

Військовий зазначив, що це був заздалегідь спланований акт країни, для якої невідоме поняття офіцерської честі, а тим більше – дотримання Женевських конвенцій, правил, законів та звичаїв війни.

Причетні будуть знищені

Білецький також наголосив, що росія не змогла перемогти захисників Маріуполя у чесному бою, тому намагається знищити віроломством. Він пообіцяв помститись за вбивство наших військовий та оголосив полювання на причетних до кривавої провокації.

Оголошую полювання на кожного причетного до масового убивства. Понесе відповідальність кожен рядовий виконавець і кожен організатор незалежно від посади та місця перебування. Де б ви не ховалися, ви будете знайдені й екстерміновані,
– наголосив Білецький.

Що відомо про криваву провокацію в Оленівці

  • У міноборони росії повідомили, що в колонії в окупованій Оленівці на Донеччині загинули 40 українських військовополонених. Ще 75 бійців зазнали поранень.
  • Мовляв, це сталось внаслідок обстрілу колонії українськими військовими вночі проти 29 липня американськими ракетами Himars.
  • Окупанти вигадали навіть мотиви ЗСУ – нібито військові складають зброю, бо знають про "гуманне ставлення" російських солдатів до полонених. І саме тому командування "вирішило їх налякати".

Більше про це – росіяни вдарили по Оленівці: там були військовополонені: дивитись відео