"Ми переконалися, що ця справа суто політична. Ви бачите, що свідки дають показання, посилаючись на чужі слова. Вони взагалі втрачають логіку, вони блукають у своїх думках, не можуть відповісти на запитання, які їм ставить захист", - сказав Кожем'якін.

Інший захисник Тимошенко Сергій Власенко такої ж думки.

"Цей свідок нічого не розповів стосовно вбивства. Він довго розповідав про свої відносини з прем'єр-міністром, президентом, він навіть не знав, як функціонувала газова галузь у 1995-1996 роках", - сказав він.

Власенко звернув увагу на те, що під час допиту свідка він продемонстрував відео, на якому Євген Щербань говорить про свої нормальні стосунки з екс-прем'єром Павлом Лазаренком. А ці слова, на думку адвоката, суперечать свідченням Володимира Щербаня.

Печерський райсуд Києва завершив допит колишнього голови Донецької обласної державної адміністрації Володимира Щербаня. Допит тривав приблизно 6 годин.

Нагадаємо, сьогодні у суді Володимир Щербань запевнив, що саме Юлія Тимошенко була замовником убивства нардепа Євгена Щербаня 1996 року, а Павло Лазаренко був виконавцем.

Сьогодні, 4 березня, суд без участі екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко почав слідчі дії у справі про вбивство депутата Євгена Щербаня. У залі присутній син убитого бізнесмена Руслан.

Тим часом, захисник екс-прем’єра Сергій Власенко наголошує, що його підзахисна не відмовлялась від участі у суді. За його словами, Тимошенко туди просто не доставили.

Під час свідчень у досудових слідчих діях Володимир Щербань заявив, що нардеп Євген Щербань знав за кілька тижнів до смерті про намір його вбити.

На прохання захисту Юлії Тимошенко нардепа "Батьківщини" Олександру Кужель допитають як свідка у справі про вбивство народного депутата Євгена Щербаня.