Зрештою у ДСНС запевнили, що ситуація в Закарпатській області контрольована. А підтоплення у регіоні –локальні.

Дивіться також "Шалена" сакура у Мукачеві розквітла серед зими – фантастичні фото

На Закарпатті спостерігають паводки

Речниця управління ДСНС в Закарпатській області Наталя Батир зазначила, що попри те, що на кадрах, які опублікували у мережі, паводки в регіоні виглядають страшно, насправді ситуацію тримають під контролем.

Ми фіксуємо локальні поодинокі підтоплення підвальних приміщень. Рятувальники надають допомогу громадянам,
– запевнила вона.

Батир також сказала, що 18 січня ДСНС опрацювала всі п'ять викликів, які надійшли до служби, і всю воду відкачали. За її словами, на ранок викликів стосовно паводків не було.

На Закарпатті почалися паводки / Відео "Закарпаття 24"

Речниця зазначила, що станом на ранок, за інформацією Управління ДСНС в Закарпатській області, підтоплено 330 гектарів сільськогосподарських угідь, переважно в долині річки Боржава в Хустському та в Берегівському районах.

Крім того, Батир наголосила, що синоптики попереджають про можливе підтоплення селища Буштино, але наразі ситуація там не критична.

Рятувальники ліквідовують наслідки негоди

У ДСНС також розповіли, що на Закарпатті рятувальники досі ліквідовують наслідки підтоплення. Зокрема, внаслідок інтенсивних опадів підтоплено 5 підвальних приміщень, 11 обійсть і 330 гектарів сільськогосподарських угідь.

"Рятувальники відкачували воду з приватних дворогосподарств, а також одного дитячого садка в Ужгороді, Перечині, Рахові, селі Сойми на Хустщині й селищі Дубове Тячівського району", – написали представники служби.

Рятувальники ліквідовують наслідки паводків на Закарпатті / Фото ДСНС

Крім того, у ДСНС зазначили, що відбувся перелив води через автомобільну дорогу Н-09 Мукачево – Рогатин – Львів у районі села Вільхівка Хустського району, а також на автошляху місцевого значення сполученням Шаланки – Ком'яти й автодорозі Ком'яти – Заріччя.