За шотландською традицією, у цей день саме жінки можуть робити пропозицію чоловікам. І при цьому відмовляти дівчатам не можна.

Відео з оригінального освідченням дівчини хлопцю підкорило користувачів соцмереж. Женев'єва та Рашад приїхали до Единбургу з Арабських Еміратів. Тут вона і освідчилась.

Сьогодні освідчуватися в незвичайні дні стає модним трендом. І чимало закоханих обирають саме 29 лютого. А підприємливі американці на романтичних подіях заробляють десятки мільярдів доларів щороку. У США працюють цілі агенції, які за кругленьку суму організують таке освідчення, що у вашої половинки не залишиться вибору окрім як сказати вам "так".

Хлопець теж вирішив вразити свою дівчину і звернувся до агенції з підготовки подій. І фахівці амурних справ не розчарували. Фешенебельний ресторан, десятки квітів і свічок, романтична музика і омріяне "так" від коханої не забарилося.

Та як би ви не вирішили освідчитися — просто ставши на коліно чи перетворити усе на романтичне шоу, найважливіше — це перебороти хвилювання, страх та вагання. І таки поставити коротке, та при цьому неймовірно важливе запитання.