Повідомляється, що Samsung подав скарги на Apple в суди в Токіо і в австралійському штаті Новий Південний Уельс. У них Samsung вимагає ввести тимчасову заборону на продаж смартфона на території цих країн на тій підставі, що він порушує патенти, які належать компанії.

Samsung також наполягає на введенні заборони на продаж у Японії попередньої моделі смартфона iPhone 4 і планшета iPad 2.

"Apple продовжує порушувати наші патентні права і незаконно використовувати наші технології. Ми більше не маємо наміру залишатися байдужими і будемо цілеспрямовано захищати нашу інтелектуальну власність", — повідомили у Samsung.

Ініціатором патентної суперечки, яку дві компанії ведуть з середини весни, стала Apple, яка звинуватила південнокорейського виробника в "сліпому копіюванні" iPhone та iPad. У зустрічних позовах Samsung, в свою чергу, зазначила, що Apple незаконно використовує розробки Samsung у сфері бездротових мереж.

Компанії подали позови один проти одного в суди десяти країн. За цими позовами вже прийняли кілька рішень на користь Apple: у Німеччині ввели заборону на продаж планшета „Samsung Galaxy Tab 10.1“, а в Нідерландах — на кілька моделей смартфонів Galaxy.