Galaxy Y pro, а саме так назвали апарат, отримав блок з 37 кнопок. Достатньо великі розміри клавіш та відстань між ними гарантують зручне користування. Значно зручніше, аніж у стандартній клавіатурі на дисплеї.

До речі, Galaxy Y pro має один з найменших екранів, які коли-небудь встановлювали на "андроїдофони". Діагональ - 2.6 дюйма, роздільна здатність - всього 240х320 пікселів. Без функції мультитач.

Іншими характеристиками смартфон також не може похвалитися. Справа в тому, що Samsung позиціонує цей апарат, як найпростіший у лінійці Galaxy.

Процесор - одноядерний Qualcomm MSM7227 з частотою 800 МГц. Обсяг "оперативки" - 256 Мб, є слот для карток microSD.

Компанія LG, натомість, виходить на ринок з новим флагманом - PRADA 3.0. Це вже третій смартфон, який корейський виробник електроніки створив спільно з італійським домом моди.

Акцент на дизайні. Телефон виконали в строгому стилі, а чорну тематику продовжують виключно чорно-білі стилі оформлення робочого столу. Товщина "Пради" - 8,9 мм, тож це один з найтонших смартфонів у світі.

Новинку оснастили 4.3-дюймовим сенсорним дисплеєм з роздільною здатністю 800х480. Також на борті: двоядерний процесор Cortex-A9 з частотою 1,2 ГГц, 8 Гб пам'яті та дві камери. Операційна система - Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Підсумовуючи, можна сказати, що LG та Prada створили іміджевий телефон. Але популярним він не стане через ціну. За апарат з не надто вражаючими характеристиками попросять близько тисячі доларів.