Кажуть, слідом за Податковим кодексом іде нова біда. На сайті Мінекономіки з'явився законопроект "Про внутрішню торгівлю".

"Внесли до цього законопроекту "Про внутрішню торгівлю", де повноважень дуже багато дається чиновникам. Ми вважаємо, це не ринкові методи, це вже якась тоталітарна система. Чиновники знову будуть за великі хабарі, по блату роздавати місця. Хтось закривати когось буде", - каже учасник акції протесту Володимир Коляка.

Як і раніше, підприємці вимагають справедливо розподілити податковий тягар між ними та олігархами. Які, на думку малого бізнесу, податків успішно уникають, виводячи кошти за кордон. До бізнес протестувальників готові доєднатись і інші соціально незахищені категорії населення.

"Базари, ринки, і сьогодні до нас приєдналися ще і медики, тому що вони знають, їх вже попередили, що 50% у них буде скорочення. Але ми акцент робили не тільки на Податковий кодекс: і на Трудовий кодекс, Житловий кодекс, тому що це торкнеться кожного підприємця", - каже голова спілки підприємців Запоріжжя Лідія Кривенко.

За допомогою антинародних кодексів держава грає у наперстки з народом, - кажуть підприємці. Тож свої вимоги адресували керівникам області, які пообіцяли передати їх у Київ.

"А в частині якихось пропозицій - вони завжди були нами почуті, підтримані і передані Президенту України. Тут нормально абсолютно все, така позиція", - каже перший заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олексій Литвин.

Наразі ж підприємці застерігають, що акції мітингувальників - безстрокові. Принаймні допоки влада не піде малому та середньому бізнесу на поступки.