У полку заряджених Mercedes поповнення. Новим породистим залізним скакуном від спортивного підрозділу німецької марки стало купе С63 AMG.

Ззовні спорткар відрізняється від своїх родичів агресивнішими бамперами, оптикою та решіткою. А про приналежність до клану AMG говорять збільшена трипроменева зірка та спеціальний шильдик.

Втім, головне у цьому автомобілі не дизайн, а двигун. Відмінні динамічні характеристики "Цешки" забезпечує 6.2-літрова V-подібна "вісімка", яка працює в парі з новітнім "автоматом".

Варто відзначити й інтер'єр - він абсолютно відповідає зовнішності. Починаючи від керма і закінчуючи центральною консоллю з карбоновими вставками - все має брутальний вигляд, що такому автомобілю лише на користь. Новинка буквально напакована електронікою: тут і навігація, і дорога аудіосистема, і адаптивний круїз-контроль, і ще багато чого іншого.

До слова, вже в "базі" салон купешки оброблений чорною шкірою, за додаткову платню доступні й інші кольори. Довершують стиль фірмові крісла від AMG.

А ще заряджена "Цешка" отримала модернізовану підвіску з адаптивними амортизаторами та інтелектуальну систему ESP.

Перші автомобілі з'являться у європейських дилерів наприкінці літа за ціною від 73 000 євро. Для порівняння, купе Audi RS5 обійдеться на 5 000 дорожче, а BMW M3 - майже на стільки ж дешевше.