Іван Маслюк із діагнозом ДЦП багато подорожує. Іноді – на спеціальному велосипеді, інколи – на французькому візку La Joelette, який добре підходить для походів у гори. Хлопець уже встиг побувати у 12 країнах світу та піднятися на Говерлу. Допомогли здійснити мрію Івана його друзі, які створили команду "On3Wheels". Тепер команда допомагає підкорити вершини іншим людям із інвалідністю.

Майже кожних вихідних ми вивозимо людей в різні точки Карпат, до водоспадів. Уже було чотири виїзди. Ще плануємо зробити як мінімум вісім чи десять разів,
– зазначив форвард команди "On3Wheels" Олег.

Олег і Олександр створили команду у 2016 році. Для подорожей цього літа хлопці збирали гроші на краудфандинговому сайті – Спільнокошт. Команді вдалось зібрати 45 тисяч гривень, їх вони витратять на спорядження для запланованих мандрівок. Такий похід не обійдеться без візка, який коштує кілька тисяч доларів. Із цим команді допоміг меценат.

Тоня Максімова разом з хлопцями вирушає у подорож на гору Пікуй. Маршрут складатиме близько дев'яти кілометрів.

Читайте також: Чоловік з ДЦП розробив унікальну програму для полегшення життя людей на візках

До кінця літа хлопці планують ще кілька таких подорожей, тому шукають волонтерів. Стати частиною команди "On3Wheels" може кожен.

Нагадаємо, що за допомогою спеціального візка Іван Маслюк підкорив найвищу точку України – гору Говерлу. У поїздку вирушили сім осіб, п'ять з яких допомагали нести коляску з Іваном.