"25-річна мешканка Севастополя вже написала явку з повинною. Вона розповіла про те, як все відбулося: де вона зустріла дівчаток, як їх убила і заховала тіла. Всі її свідчення записані у присутності адвоката на відео. Щоправда, потім вона разів п’ять міняла їх, але ми шукали докази, проводили обшуки. У квартирі підозрюваної знайшли штани з плямами бурого кольору. Експертиза підтвердила — це кров, а аналіз ДНК — що це кров убитих дівчаток. Жінка вже під арештом, їй висунули звинувачення у вбивстві двох неповнолітніх, але ще не встановили всіх причетних до злочину. Ми на сто відсотків упевнені, що це вона убила дівчаток, але не одна, їй хтось допомагав", — сказав інтерв’ю "Комсомольской правде в Украине" заступник міністра внутрішніх справ Василь Фаринник, повідомляє УНІАН.

Він також повідомив, що жінка вже має судимість, зараз безробітна, жила разом з цивільним чоловіком. У неї є маленька дитина, якою вона особливо не переймається.

"Її розпорядок дня ми детально вивчили: зранку вона із співмешканцем і двома друзями шукали чим поживитися, в основному зрізали кабель і здавали його в приймальний пункт металу, а виручку пропивали. У одному з місць, де крали кабель, вони і зустріли двох школярок. Затримана розповіла, що нібито з однією з дівчаток фліртував її цивільний чоловік. Вона це побачила, і дочекавшись, коли він піде, кілька разів ударила "суперницю" ножем. Друга дівчинка виявилася свідком, тому її теж довелося убити", — розповів Фаринник.