Про це він сказав УНН, його слова передає прес-служба Партії регіонів.

"Компроміс - дорога із зустрічним рухом. Людей, які сьогодні перебувають під підозрою, заручниками роблять їх керівники. Ось у чому проблема. І якщо влада звільнить цих людей, в опозиції вже не буде приводу для конфлікту. І лідери опозиції залишаться без, по суті, "гарматного м'яса", яке вони готові використовувати для нагнітання конфлікту. А доля цих людей їм взагалі байдужа", - зазначив політик.

Регіонал переконаний, що влада пішла назустріч опозиції.

"Були зроблені адекватні дії: влада дала два тижні для того, щоб люди усвідомили, що вони здійснюють кримінальні злочини, щоб вони, усвідомивши це, могли самі відмовитися від вчинення злочинів. І це усвідомлення дає можливість владі звільнити цих людей від покарання. А опозиціонери проти. Вони наполягають на тому, щоб злочинці залишалися злочинцями, але щоб їх звільнили від відповідальності. А потім вони подумають, чи будуть надалі вчиняти злочин . Це ж абсурд повний", - вважає Колесніченко.

Нагадаємо, клопотання щодо пом’якшення мір запобіжного заходу, яке внесли прокурори, стосується тих осіб, проти яких відкрили кримінальні провадження за фактами масових заворушень, хуліганських дій, блокування адміністративних приміщень.