Його звернення публікує "Страна.ua".

Так, за словами Гужви, про порушену справу він дізнався ще у середині квітня.

"Ще в середині квітня мені сказали, що проти мене порушено справу щодо вимагання у якогось народного депутата. Я тоді здивувався цій інформації, тому що нічого такого навіть і близько не було", – пригадав редактор.

Він також розповів, що представники Радикальної партії кілька разів просили розмістити рекламний матеріал, в тому числі про нардепа Дмитра Лінька. Гужва клянеться, що кожного разу він відмовлявся від пропозиції.

"У документі, який зачитали поліцейські під час обшуку, був згаданий і Лінько, і 20 000 доларів. Чому прийшли? Мабуть, набридло чекати коли я почну "вимагати" щось у Лінько і вирішили вже приступити до дій", – переконує редактор "Страна.ua".

Нагадаємо, ввечері, 22 червня стало відомо, що головного редактора видання "Страна.ua" Ігоря Гужву затримали за вимагання і отримання хабаря у розмірі 10 тисяч доларів.

Згодом народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько заявив, що редакція видання "Страна.ua" вимагала від нього гроші за нерозміщення компрометуючих матеріалів.