Традиційний Приз за внесок у світове кіномистецтво, статуетку Скіфський Олень, вручать видатному грузинському режисеру і сценаристу Ельдару Шенгелая. 30 років тому Шенгелая здобув головну премію Всесоюзного кінофестивалю в Києві за фільм "Блакитні гори, або Неправдоподібна історія" - і саме цей фільм покажуть у рамках "Молодості-44".

Фільмом-відкриттям стане любовна драма "Три серця" французького режисера Бенуа Жако (Франція-Німеччина-Бельгія, 2014). У головних ролях – Бенуа Поельвоорд, Шарлотта Ґенсбур, К’яра Мастроянні, Катрін Деньов. Прем'єра стрічки відбулася у рамках Венеційського кінофестивалю цього року. У Києві стрічку представить Генеральний директор МКФ "Молодість" Андрій Халпахчі.

Бенуа Жако – визнаний майстер кіно, учасник кінофестивалів у Берліні, Венеції Каннах і Карлових Варах, номінант на премію Сезар, був гостем МКФ "Молодість".

До слова, 44-й МКФ "Молодість" триватиме в Києві 25 жовтня — 2 листопада 2014 року. Сеанси фестивальних фільмів ітимуть у кінотеатрах "Київ", "Жовтень", "Кінопанорама", "Kronverk Cinema Sky Mall". Інші фестивальні локації: кінотеатри "Жовтень" і "Кінопанорама", а також культурно-освітній центр "Майстер Клас".