Команди почали зустріч за низької реалізації. Суперниці відкрили рахунок зі штрафного 2:45 після початку поєдинку. Наші дівчата відповіли двома влучними штрафними від Рабчук. Вона ж згодом реалізувала ще один кидок з двох. Приблизно з середини ігрового часу чверті українки намагалися відірватися від суперниць. Та більше трьох очок різницю зробити не вдалося.

Друга чверть стала ще менш результативною. На двох команди набрали лише 15 очок. При цьому українки зрівняли на велику перерву загальний рахунок. За підсумками першої половини команди продемонстрували однакову результативність – 25%, за переваги турецької команди під щитами – 38 проти 27, пише сайт Федерації баскетболу України.

З поновленням гри турецька команда пішла вперед. Перевага в реалізації та за підбираннями дала змогу захопити перевагу і в рахунку. Українки намагалися швидко атакувати у відповідь, та зайвий поспіх часто заважав точно завершати атаки. Більшу частину ігрового часу третьої чверті суперниці утримували п’ятиочкову перевагу. Але до кінця ігрового часу збільшили різницю до 11-ти очок.

Понад три чверті українки грали вшістьох. Лише на заключні хвилини поєдинку додалося кілька свіжих гравців. Не певну мить гра дещо оживилася. Однак переломити ситуацію не вдалося – не вистачило вже ні часу, ні сил.

У наступному матчі на чемпіонаті Європи збірна України зіграє 11 серпня о 16:45 проти Португалії в матчі класифікації за 5-8 місця.

Туреччина – Україна 57:45 (16:13, 6:9, 19:8, 16:15)